Борисенко Зоряна Тарасівна

Борисенко Зоряна Тарасівна, кандидат психологічних наук, доцент.

Е-mail: adurkalets@ukr.net, zoriana_borysenko@dspu.edu.ua

https://orcid.org/0000-0002-5084-0361

Народилась 15 серпня 1976 р. в м. Дрогобичі Львівської обл., в 1998 р. закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Всесвітня історія і практична психологія».

1999 – 2002 рр. навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка.

1997 – 2005 рр. практичний психолог Дрогобицької ЗОШ.

2002 р. пройшла навчання та отримала сертифікат учасника семінару обласних педагогів-тренерів програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-Рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». 2003 р. брала участь у навчально-методичному тренінгу «Молодь на Роздоріжжі», що підтверджено сертифікатом про право викладати навчальний курс «Життя на Роздоріжжі», міжнародно визнаної програми запобігання захворюванню на СНІД, розробленої організацією «New World Aid Inc».

2003 р. у Польщі в Centrum Rozwoju Komunikacji Osrodek Szkoleniowy BLISS (Warszawa) закінчила вивчення курсу «Metoda komunikacji symbolicznej BLISS» та отримала диплом про право здійснення педагогічної діяльності за даною методикою.

З 2003 р. викладач Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка

У 2008 р. захистила дисертацію на тему: «Психологічні особливості імперативних та діалогічних впливів батьків на підлітків»

2010 – 2017 рр. керівник Психологічної служби Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

У 2014 р. пройшла навчання за технологією «Використання піскової терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога».

2019 – 2020 рр. практичний психолог Студії гармонійного розвитку «Розумник»: заняття для дітей з елементами тренінгу «В країні емоцій».

Викладач психологічних дисциплін: «Основи психологічного консультування», «Основи психокорекції», «Практикум з психокорекції», «Практикум з розвитку емоційної сфери особистості», «Просвітницька робота практичного психолога».

Сфера наукових інтересів: психолого-педагогічний супровід особистості у закладах освіти, психологічне консультування в системі психологічної допомоги дітям та підліткам, використання арт-терапевтичних технік у корекційній та розвивальній роботі.

Авторка 46 публікацій, з них 35 наукового та 11 навчально-методичного характеру.

Оновлено: 19 Червень, 2023